پرداخت درب منزل در سراسر ايران
 
در حال حاضر هیچ محصولی در سبد شما موجود نیست 
اطلاعات ارسال

ارسال به حاشیه ی شهر تهران مانند اسلام شهر .استان البرز و حاشیه آن و... نصف هزینه ارسال را گیرنده می پردازد. ارسال در تهران در صورت موجود بودن کالا تحویل محصول فوری است و به صورت رایگان می باشد. ارسال به شهرستان ها تا باربری شهرستان مورد نظر نیز رایگان می باشد و حد اکثر تا 3 روز به طول می انجامد.

صفحه اول اطلاعات محصولات راهنمای انتخاب اجاق 
 
راهنمای خرید اجاق گاز رومیزی

چه اجاق گازی بخریم؟

با توجه به اینکه شیوه زندگی و نحوه طبخ غذا در ایران تفاوت عمده ای با سایرکشورها دارد لذا در حال حاضر اقبال عمومی برای خرید اجاق گازهای دارای فر به علت جاگیری و عدم استفاده روزانه از محفظه فر به شدت کاهش یافته. از طرف دیگر اجاق های طرح فر نیز به سبب نداشتن سیستم ترموکوبل و خطرات ناشی از آن و عدم ظاهر مناسب کمتر مورد قبول واقع می شوند.
از همین رو امروزه بیشتر خریداران با توجه به زیبایی و کیفیت اجاق گازهای رومیزی روی به سوی انتخاب این محصول آورده اند.
در حال حاضر بیشتر اجاق گازهای رومیزی تولید شده در ایران مانند اخوان، استیل البرز، داتیس و یا سایر شرکت ها از کیفیت بالایی برخوردارند و از این نظر به راحتی با نمونه های خارجی رقابت می کنند کما اینکه قطعات اصلی این محصولات عمدتا وارداتی هستند.

به طور کلی اجاق گازهای رومیزی به سه دسته استیل و شیشه ای و یا ترکیب این دو ساخته می شوند که در ذیل نکاتی را در مورد هر کدام متذکر می شویم:


اجاق گاز های رو میزی استیل

این دسته از اجاق ها به دو دسته ساده و آجدار تقسیم می شوند. که از این میان اجاق گازهای استیل ساده به سبب سهولت در نظافت بیشتر مورد توجه واقع می شوند چرا که معمولا پاک کردن روغن و غذا از روی استیل آجدار به سختی انجام می شود و تنها مزیت استیل آجدار ضد خش بود آن است.

 


اجاق گازهای رومیزی شیشه ای

این دسته از اجاق ها دارای ظاهری زیبا و شیشه های نشکن با قدرت بالا هستند ولی بهتر است تا پس از طبخ غذا به طور مرتب تنظیف شوند تا اثرات لک و چربی بر روی آن باقی نماند.

 

 اجاق گاز های رومیزی ترکیبی

در طراحی این دسته هم از استیل و هم از شیشه استفاده شده است که گرچه میتواند در ابتدای امر ظاهری متفاوت را شکل دهد ولی به علت باقی ماند ن تراوشات غذا در جدار میان استیل و شیشه ممکن است عمل تمیز کردن مشکل شود.

 

با تمام تفاسیر آنچه که اهمیت انتخاب را بالا می برد ظاهر اجاق گاز رومیزی است که می بایست در تناسب با رنگ ام دی اف و دکور آشپزخانه باشد.

امیدواریم که مطالب فوق شما را در امر انتخاب یاری کند. همچنین می توانید سوالات بیشتر را از طریق تماس با مدیر فروش مطرح نمایید.